×

Zamów darmowy próbny trening o wartości 120 zł

[contact-form-7 id="2350" title="Formularz kontaktowy_popup"]

FORGOT YOUR DETAILS?

Bartek Kopciński

TRENER PERSONALNY

Będąc małym chłopcem chciałem zostać koszykarzem, niestety nie zostałem obdarzony odpowiednimi warunkami fizycznymi, ale nie poddaję się i nie rezygnuję z marzeń tak szybko. Pomyślałem aby ugryźć to od drugiej strony i pomagać sportowcom jako ortopeda. Nie było to moje powołanie… jednak każda myśl i wybór zawsze był blisko człowieka. Ostatecznie odnalazło mnie prawdziwe powołanie, studia na kierunku Fizjoterapia.

Uważam, że to najlepsze co mogłem zrobić, ponieważ będę mógł cały czas brać czynny udział w życiu sportowca. Ale czy tylko sportowiec może liczyć na taka pomoc? Oczywiście, że nie. Każdy, komu pojawi się chęć zmiany dotychczasowego stylu życia może się do mnie zgłosić, a nawet powinien. Moim zdaniem najważniejsza jest codzienna sprawność, sylwetka przychodzi i przemija, natomiast dzięki odpowiedniej pracy nad sprawnością całego ciała, sylwetka zacznie się również przebudowywać.

Najważniejsze żeby uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych i planów, których nie można zrealizować są tylko takie, które są jak dłuższa podróż. W którą chciałem zaprosić każdego kto tylko tego chce i potrzebuje.

TOP