×

Zamów darmowy próbny trening o wartości 120 zł

[contact-form-7 id="2350" title="Formularz kontaktowy_popup"]

FORGOT YOUR DETAILS?

MATEUSZ NIEDŹWIECKI

TRENER PERSONALNY

Bez wątpienia sport jest głównym czynnikiem, który ukształtował mój charakter i zawarł w nim cechy takie jak: upór w dążeniu do celu, samozaparcie, systematyczność, niezłomność oraz umiejętność współpracy.

Moją wiodącą dyscypliną jest piłka nożna, którą trenuję od dziecka. Mam wielkie chęci ciągłego rozwijania i wzbogacania mojego warsztatu trenerskiego. Do każdej osoby, która ze mną trenuję podchodzę w sposób szczególny i indywidualny. Staram się dobierać metody treningowe tak, aby każdy trening dawał maksimum satysfakcji z wykonania ciężkiej pracy, która pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty. Chętnie dzielę się wskazówkami żywieniowymi oraz promuję zdrowy styl życia, który niesie za sobą wiele korzyści tj.: poprawa samopoczucia, redukcja stresu czy zgrabna sylwetka. Posiadam w sobie niezliczone złoża energii, którymi chętnie dzielę się z podopiecznym.

Jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz specjalizacji instruktora odnowy biologicznej. Ponadto posiadam kwalifikacje zawodowe oraz legitymację instruktorską w obrębie zawodu trenera personalnego.

TOP