×

Zamów darmowy próbny trening o wartości 120 zł

[contact-form-7 id="2350" title="Formularz kontaktowy_popup"]

FORGOT YOUR DETAILS?

TRENINGI ON-LINE VIDEO

Czym jest trening on-line video?

Jest to typ treningu, który możesz wykonać we własnym domu z wykorzystaniem sprzętu, który posiadasz lub tylko przy użyciu ręcznika i odrobiny wolnego miejsca wokół.

Zaczynasz od wypełnienia wywiadu treningowego online, który prześlemy ci na mail. Dzięki niemu, dowiemy się jaki jest Twój stan zdrowia, jak się odżywiasz, w jakiej jesteś obecnie formie oraz czy w przeszłości miałeś jakieś kontuzje lub rehabilitację.

Opiszesz nam także swój cel treningowy. Natomiast my, kiedy będziemy już wyposażeni w komplet informacji o Tobie, przygotujemy plan treningowy dostosowany  do twoich możliwości i potrzeb.

Teraz to co jest najważniejsze w tej formie treningu. Umawiasz się na konkretną godzinę z trenerem, korzystając z popularnych komunikatorów, rozpoczynacie rozmowę video. Trener obserwuje Cię przez cały Twój trening! Dba o prawidłową postawę, na bieżąco koryguje błędy oraz pilnuje odpowiedniego tempa treningu i Twojej motywacji.

Dodatkowo w przerwach między seriami, możesz porozmawiać ze swoim trenerem o odżywianiu oraz różnych formach treningu i skonsultować co będzie dla Ciebie najlepsze.

Tworzymy plany treningowe:

  • Na redukcję masy ciała i tkanki tłuszczowej
  • Kształtujące sylwetkę
  • Na zwiększenie masy mięśniowej
  • Poprawę ogólnej  sprawności, kondycji i odporności
TOP