FORGOT YOUR DETAILS?

EWA LEMKE

TRENERKA PERSONALNA

Aktywność fizyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Trenowałam różne dyscypliny sportu, jednak najmocniej związałam się z lekkoatletyką- specjalizując się w biegach na 400m przez płotki. Nauczyłam się systematyczności, wyznaczania celów i ich realizacji. Do dzisiaj bieganie jest moją pasją, którą staram się zarażać inne osoby. Zależy mi, aby ludzie niezależnie od wieku mogli cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Z wielką radością podejmuję nowe wyzwania.

Chcę pomagać innym swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Posiadam w sobie ogromne złoża motywacji , determinacji i optymizmu. Posiadam szeroki wachlarz ćwiczeń i metod treningowych, co powoduje, że potrafię się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Pracuję zawsze z uśmiechem na twarzy!

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, posiadam uprawnienia instruktorskie w zakresie tenisa ziemnego, trenera personalnego asygnowanym przez Pomorskie Centrum Szkolenia Sportowego w Gdańsku oraz trenera pływania.

TOP