FORGOT YOUR DETAILS?

MAREK DEMBEK

TRENER PERSONALNY

Założyciel Active Life. Od wielu lat zajmuję się treningiem personalnym na terenie trójmiasta. Przez te lata pracowałem wyłącznie z klientem indywidualnym, dzięki czemu posiadam bogate doświadczenie w indywidualizacji programu treningowego. Potrafię stworzyć ciekawy i zróżnicowany program treningowy dla osób chcących schudnąć, poprawić sylwetkę, zwiększyć masę mięśniową czy po prostu poprawić kondycję.
Każdego podopiecznego staram się zarazić pasją do sportu i zdrowego trybu życia. Z klientem ustalamy możliwe do osiągnięcia cele i konsekwentnie dążymy do ich realizacji. Każdy trening to nowe wyzwania, walka z własnymi słabościami, trochę dobrego humoru w przerwach i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Jeżeli chodzi o moje kwalifikacje to jestem Magistrem AWFiS Gdańsk, instruktorem Kulturystyki, instruktorem Nordic Walking, instruktorem Odnowy Biologicznej, a także masażystą II stopnia. Jestem także licencjonowanym trenerem Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. W dzieciństwie trenowałem piłkę nożną, a także taekwondo i hapkido. Mam za sobą starty w kilkudziesięciu biegach ulicznych, półmaratonach i zawodach typu runmageddon.

Kwalifikacje

- Mgr Awfis
- Ukończony kurs dietoterapii ( IV moduły)
- Ukończony kurs treningu funkcjonalnego (IV moduły)
- Ukończony kurs dietetyka kliniczna w sporcie
- Ukończone szkolenie z programowania treningu hipertroficznego
- Ukończone szkolenie "Planowanie Diety w Okresie Budowy Masy Mięśniowej"
- instruktor odnowy biologicznej
- masażysta II stopnia

TOP