FORGOT YOUR DETAILS?

CO OFERUJEMY?

Odpowiednio dobrany trening, ułożony specjalnie dla Ciebie, w połączeniu ze wskazówkami dietetycznymi i oczywiście systematyczną pracą, pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Do tego trener, który motywuje przez 90 minut każdego treningu.

TRENINGI

Zapraszamy na treningi personalne w jednej z naszych lokalizacji lub w terenie. Jeżeli chcesz schudnąć, poprawić sylwetkę i samopoczucie, a dodatkowo spędzić czas w świetnej atmosferze, to prosimy o kontakt. Nie czekaj, nie zwlekaj, zacznij już dziś!

OPINIE

KLAUDIA
(kobieta, 19-30 lat)

“Polecam treningi personalne z Michałem!! Robiłam wszystko ,żeby zgubić niepotrzebne kilogramy, lecz nigdy mi się to nie udawało".

MAREK DEMBEK

TRENER PERSONALNY

Założyciel Active Life. Od wielu lat zajmuję się treningiem personalnym na terenie trójmiasta. Przez te lata pracowałem wyłącznie z klientem indywidualnym, dzięki czemu posiadam bogate doświadczenie w indywidualizacji programu treningowego. Potrafię stworzyć ciekawy i zróżnicowany program treningowy dla osób chcących schudnąć, poprawić sylwetkę, zwiększyć masę mięśniową czy po prostu poprawić kondycję. Każdego podopiecznego staram się zarazić pasją do sportu i zdrowego trybu życia. Z klientem ustalamy możliwe do osiągnięcia cele i konsekwentnie dążymy do ich realizacji. Każdy trening to nowe wyzwania, walka z własnymi słabościami, trochę dobrego humoru w przerwach i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

Marek - trener personalny

MARIA TARASZKIEWICZ

TRENERKA PERSONALNA

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam w dwunastym roku życia. Wtedy to odbyły się moje pierwsze treningi badmintona. Wywalczyłam w tej dyscyplinie wiele medali Mistrzostw Polski. Badminton nie jest jednak jedyną z moich sportowych pasji. Przede wszystkim uwielbiam trening funkcjonalny oraz siłowy. Nie wyobrażam sobie dnia bez treningu! Jest to mój sposób na życie i oddaję mu się każdego dnia.

Cieszę, się że mogę jako trener personalny promować zdrowy styl życia i zarażać nim moich podopiecznych. Chętnie pomogę Ci w wyznaczeniu wspólnego celu treningowego, a następnie zrobię co w mojej mocy, żebyś ten cel osiągnął!

Marysia - trenerka personalna

NATALIA

TRENERKA PERSONALNA

Próbowałam różnych dyscyplin m.in koszykówki, biegów przełajowych oraz treningów w grupie tanecznej. Styczność z różnymi dyscyplinami sprawiła, że już w młodym wieku nauczyłam się czym jest systematyczność, cierpliwość i pokora.

Aktywność fizyczna to przede wszystkim dobra zabawa. Dla mnie siłownia to drugi dom, a regularny trening jest ważnym elementem stylu życia. Cieszę się, że jako trener personalny, razem z moimi podopiecznymi mogę realizować ich cele, jednocześnie pokazując im, że droga po lepszą formę czy zdrowie może być czymś przyjemnym i ekscytującym.

Natalia - trenerka personalna

OLA WOJTAS

TRENERKA PERSONALNA

Moja przygoda ze sportem zaczęła się na basenie, od pływania i ratownictwa sportowego. Po latach treningów udało mi się wywalczyć medale nadmorskich Mistrzostw Polski w ratownictwie sportowym.

Z czasem zaczęłam próbować innych form treningu i to był strzał w dziesiątkę. Trening siłowy, funkcjonalny czy w typie crossfit był tym czego mi brakowało. Lata treningów nauczyły mnie cierpliwości i systematyczności w procesie treningowym.

Ola - trenerka personalna

Krzysztof Mielcarek

TRENER PERSONALNY

Aktywny tryb życia prowadzę od 12stego roku życia. W tym czasie przeszedłem przez wiele form aktywności fizycznej m.in. bieganie, jazdę na rowerze, crossfit, oraz sporty siłowe.

Obecnie moje treningi skupiają się głownie na poprawie sprawności i wszechstronności ciała. W treningu nie lubię monotonii stąd też dużo eksperymentuję i poszukuję nowych aktywności.

Krzysztof Mielcarek

WOJCIECH PROKOP

TRENER PERSONALNY

Ze sportem jestem związany od dziecka. Przez 13 lat trenowałem lekkoatletykę specjalizując się w skoku w dal. Lata treningu nauczyły mnie czym jest ciężka praca i jak dążyć do celu. Największe sukcesy przyszły do mnie po wielu latach wyczynowego treningu, dlatego wiem, jak ważna jest cierpliwość i wiara we własne możliwości. Trening lekkoatletyczny i starty w zawodach dały mi ogromne doświadczenie oraz nauczyły jak się motywować do działania.

Wojtek - trener personalny

EWA LEMKE

TRENERKA PERSONALNA

Aktywność fizyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Trenowałam różne dyscypliny sportu, jednak najmocniej związałam się z lekkoatletyką- specjalizując się w biegach na 400m przez płotki. Nauczyłam się systematyczności, wyznaczania celów i ich realizacji. Do dzisiaj bieganie jest moją pasją, którą staram się zarażać inne osoby. Zależy mi, aby ludzie niezależnie od wieku mogli cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Z wielką radością podejmuję nowe wyzwania. Chcę pomagać innym swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Posiadam w sobie ogromne złoża motywacji , determinacji i optymizmu. Posiadam szeroki wachlarz ćwiczeń i metod treningowych, co powoduje, że potrafię się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Pracuję zawsze z uśmiechem na twarzy!

Ewa - trenerka personalna

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

MAJA TOMCZYK

Dietetyk

Jestem absolwentką dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie, kontynuuje rozwój naukowy w charakterze asystenta w Zakładzie Biochemii AWFiS w Gdańsku. Pracę naukową wykorzystuje przy współpracy ze sportowcami o różnym stopniu wytrenowania, których edukuje na temat skuteczności popularnych technik żywieniowych i suplementów diety. Moim głównym celem jest uświadamianie sportowcom, iż największe korzyści uzyskuje się dzięki prostemu i racjonalnemu żywieniu z ewentualnym dodatkiem suplementów diety, które niestety, niejednokrotnie są nieodpowiednio dopasowane do bieżących potrzeb organizmu.

Ponadto, systematycznie podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach z zakresu dietetyki i suplementacji, min.: International Sport and Exercise Nutrition Conference 2014 i 2015, a także, jestem autorką strony internetowej zywieniewsporcie.com.

MICHAŁ KOWOL

Rehabilitant

Mgr fizjoterapii, założyciel rehacontrol- gabinetu rehabilitacji funkcjonalnej, współpracującej z najlepszymi terapeutami i masażystami w 3 mieście. Uczestnik wielu szkoleń i kursów w tym : PNF, Mc Kenzie, terapii manualnej wg Mulligana, suchego igłowania, FDM, FMS, Anatomy Trains i wielu innych.

Jego ulubiona działka fizjoterapii jest terapia ortopedyczna i sportowa, jak również biomechaniczna analiza ruchu, prewencja urazów oraz terapia powięziowa.

TOP